Texas Hold ' em Strategija

Texas Hold  em Strategija

Be šių žaliuzės, žaidimas būtų labai nuobodu, nes niekas negali būti reikalaujama, kad įdėti pinigus į banką. Žaidėjai gali tiesiog laukti, kol jie yra tvarkomi tūzus ir žaisti tik tada. Žaliuzės, tačiau, užtikrinti, kad bus "veiksmas" ant kiekvienos rankos. Yra du statymų raunduose, vienas prieš lygiosiomis ir vieną po lygiosiomis. Žaidėjai, savo ruožtu, gali patikrinti, atviras minimalus, arba atidaryti padidinti.

Po pirmojo raundo, žaidėjai turi galimybę parengti naujas korteles pakeisti tie, jie išmesti. Veiksmas po atkreipti prasideda atidarytuvas, ar kitas žaidėjas bylą pagal laikrodžio rodyklę, jei peilis yra sulankstyti.

Hold ' em " yra žaidimas, kur tik penkios kortos yra įskaičiuojami į pokerio vertus, taip, kiekvienas turi teorinį "extra" kortelės šiuo metu.

Pradžioje Hold ' em vertus, po dviejų žaliuzės buvo paskelbta, kad visi žaidėjai yra išdalinamos dvi korteles facedown. Žaidėjų tada padaryti sprendimą sušaukti žaliuzės (rungtynės, big blind), pakelti žaliuzes (padidinti statymą) arba kartus (baigti žaisti ir mesti savo korteles facedown viduryje lentelė). Šis modelis degimo kortelę, susijusius su bendrijos vertus, ir užbaigti statymų raundas tęsiasi per visą žaidimą.

Big blind turi galimybę kelti kitaip unraised puodą.Šnipštas - pardavėjo dega kortelę, ir tada pasiūlymai trys bendros kortos atverstos. Pirmosios trys kortos yra vadinamos flop, o visos bendruomenės kortelės yra bendrai vadinama valdyba.

Lažybų flop ' e prasideda aktyvus žaidėjas pagal laikrodžio rodyklę nuo ženkliuko. Lažybų parinktys yra panašūs į pre-flop, tačiau jei niekas anksčiau statymą, žaidėjai gali tikrinti, perleisdami veiksmą kitam aktyviam žaidėjui pagal laikrodžio rodyklę. Du "Hole Cards" yra nagrinėjami veidu žemyn ir pirmasis statymų raundas beginsAs minėta, prieš kiekvieną naują vertus, du žaidėjai prie stalo turi pareigą po mažų ir didelių žaliuzės.

kazino pokerio

Vietoj to, žaidėjai turi padaryti geriausia rankas su kortelėmis, jie nagrinėjami atskirai, todėl 7-card stud pokerio taisyklės šiek tiek skiriasi nuo kitų. Darant prielaidą, kad yra du ar daugiau žaidėjų, likusios rankos po pirmojo statymų raundas, pardavėjo, tada bus išdalyti trys bendros kortos viduryje stalo. Žaisti dabar prasideda, pradeda pirmasis žaidėjas į kairę nuo dalintojo (jeigu kiekvienas žaidėjas yra dar ranka, tai bus mažas blind).

Žaidėjai turi tokias pat galimybes, kaip ir anksčiau; be to, jei no bet nebuvo atliktas statymų raundas, žaidėjai turi galimybę patikrinti.

Turas lažybų galima baigti, jei visi žaidėjai patikrinti ir nėra statymų, kartu su kitų būdų, kaip aptarta aukščiau. Kai visi žaliuzės buvo paskelbtas ir antes buvo sumokėta, pardavėjas nagrinės dvi korteles kiekvienam žaidėjui. Kad žaidėjas gali pasirinkti, sulankstyti, tokiu atveju jie praranda savo korteles ir yra daroma su žaisti už tos rankos.

7 card stud naudojamas vienas iš populiariausių pokerio variantų, prieš Hold ' em ir Omaha atsirado ant scenos. Žaidimai, priklausančių šiai grupei, yra labai skiriasi nuo šių dviejų modernių variacijų, nes jie funkcija nr. kortomis kokia.

Žaidėjas taip pat gali pasirinkti skambinti statymą, pateikimo sumą pinigų į puodą, lygią big blind dydžio. Galiausiai žaidėjas gali pakelti, padidinti dydžio statymą, reikia kitų žaidėjų pasilikti rankoje.
Po "flop" statymo raundas baigtas, kito bendrijos kortelė dedama, žinomas kaip įjungti (arba kartais ketvirtąja gatve). Kiekvienas iš likusių žaidėjų dabar yra šešių kortų pokerio kombinaciją sudaro du jo privačių kortų ir keturių kortomis.

Lažybų terminas, po lygiosiomis yra dvigubai statymo limitas iki lygiosiomis.
Kai kurie parengti aukštos žaidimai leidžia žaidėjui atidaryti su bet kuriuo valdai; kitas reikia atidarytuvas turėti pora jacks or better. Pirmasis statymų raundas, Pradedant žaidėjas į kairę nuo big blind, kiekvienas žaidėjas gali skambinti big blind, pakelti arba pasuoti.